Gyvenant Vakaruose, kiekviena paslauga visada yra brangesnė nei Lietuvoje. Jeigu čia už nedidelį kompiuterio remontą ir operacinės sistemos perrašymą sumokėsite iki 30 eurų, tai užsienyje pc repair London tai kainuos kelis kartus daugiau. Verta žinoti, kokios yra pagrindinės kompiuterių gedimo priežastys ir grupės bei taip leisti sau užkirsti kelią kompiuterių gedimams. Ir visai nesvarbu, ar Lietuvoje ieškosite kelis kartus pigiau kompiuterių taisyklos, ar rūpės Anglijoje computer repairs. Tiesiog stenkimės saugoti savo kompiuterius, tada ir taisymui galėsime pinigų išleisti mažiau.
Gedimai dėl smūgių
Atrodo, ir taip aišku, kad kompiuterio mėtyti bei daužyti negalima. Tačiau vis tiek, nepaisant tokio akivaizdaus fakto, būna labai daug žmonių, kurie leidžia sau su kompiuteriu daryti, ką tik nori. Jį tranko, sudaužo. Gedimai yra ne tik akimi matomi. Ne tik ekranas sulūžta, suskyla, mygtukai išbyra, įtrūksta korpusas ar kažkokios detalės nulūžinėja, nebeužsilenkia tvarkingai ekranas, bet ir atsiranda blogųjų padarinių sistemos viduje. Tarkime, sulūžta pačios mikroschemos. Gali imti neveikti įvairios kompiuterio vietos, procesorius gali prastai suktis, taip pat ir motininė plokštė. Labai blogai, jeigu sutrenkimai pakenkia motininei plokštei, nes gali dingti, išsitrinti visa jums taip svarbi informacija, jūsų asmeniniai duomenys. Atrodo, juk daužyti kompiuterį taip kvaila, bet kodėl tai taip dažnai nutinka? Matyt, kai jį tik nusiperkam, dar iš pradžių vertinam kaip brangų ir gerą daiktą. Tačiau vėliau jis tampa tokiu kasdienybėje reikalingu prietaisu, kad imame jį ir naudoti kaip kokius kasdieninius džinsus. Tampa jo ne gaila, ir net ir jo irimas, lūžimas tampa kažkokiu normaliai suprantamu ritmu, tarsi būtinu ritualu. Jeigu niekas nelaiko taip ilgai, tai kodėl kompiuteris turėtų? O iš tiesų, jūs galite pasipriešinti šiam magiškam kompiuterio laužymo ciklui. Tereikia stengtis jo niekada nenumesti ir visada elgtis atsargiai kaip su nauju.
Gedimai dėl nešvaros
Ta pati situacija ir su švaros laikymusi. Naują kompiuterį puoselėjame, stengiamės, kad ant jo nė dulkelė nenukristų. Nešvarų nuvalome su kokiomis nors labai geromis servetėlėmis. O kai jį paturime ilgiau, tai kažkaip ne bėda atrodo ir trupinti batoną virš kompiuterio ar net užpilti kokį puodelį kavos. Vadinasi, daug kas ir vėl priklauso nuo mūsų pačių požiūrio. Reikia saugoti kompiuterį kaip savo akį (puikus pasakymas), tada jį ir naudosime ilgai. Ypač reikia jį saugoti nuo skysčių, nes šie sugadina visą sistemą.